Co można robić z mamą?

To prawda. Twoja matka jest twoją najbardziej ulubioną kobietą na świecie, a wy dwoje macie wspólną więź, jak żadna inna. Przez twoje dzieciństwo opiekowała się tobą, pielęgnowała cię i prowadziła. Przyprowadziła cię tam, gdzie jesteś dzisiaj. Ale teraz, gdy wszyscy jesteście dorośli i piękną kobietą we własnej osobie, nadszedł czas, aby ponownie połączyć się z mamą. Bo teraz, jesteś równy. Jesteście najlepszymi przyjaciółmi. Oto kilka zajęć, które na pewno zbliżą was do siebie.

 1. Weźcie trochę popcornu i zróbcie maraton filmowy.
  Jest coś w filmie i popcornie, co po prostu nigdy nie traci swojego uroku. Znajdźcie filmy, które Wam się spodobają i po prostu zapomnijcie o reszcie świata na kilka godzin.
 2. 2. Zjedz obfity lunch.
  Godzina odpoczynku od napiętego harmonogramu nie jest tak trudna, jak się wydaje na początku. Niech obfity posiłek w przyjemnym miejscu będzie powiewem świeżego powietrza w waszym brudnym życiu. Brak konieczności gotowania przed i sprzątania po jest dodatkowym bonusem!
 3. Idźcie razem na zakupy.
  Ręce do góry, gusta Twojej mamy i nienaganny styl mogą dać każdej fashionistce bieg za jej pieniądze. Poza tym, kto mógłby być bardziej wspierającym i uczciwym kumplem od zakupów?
 4. Załóżcie jej garderobę i przymierzcie jej ulubioną saris.
  Ona nosi saris z łatwością i opanowaniem, które zadziwia Cię za każdym razem, i wiesz, że zawsze chciałeś być w stanie to powtórzyć. Poświęć trochę czasu i naucz się sztuczek tej branży. W końcu, praktyka czyni mistrza!
 5. Udajcie się na ciężki wypad do spa.
  Spójrzmy prawdzie w oczy, oboje możecie skorzystać z dobrego masażu. Skorzystajcie z okazji, aby się rozluźnić i zrelaksować. Wiesz co mówią, jesteś tego warta!
 6. Połączcie ręce w kuchni i zróbcie posiłek tylko dla siebie.
  Zbierzcie się razem w kuchni i przygotujcie wymyślny posiłek – tylko dla siebie. Kto powiedział, że ghar ka khana musi być nudna i powtarzalna?
Back to top